+90 554 110 05 44

Kağıthane Alibeyköy Çağlayan Seyrantepe Gültepe Alçıpan İzolasyon Boya Badana Tadilat Onarım Dekorasyon

Bina tadilat ve onarımı inşaat sektörünün en kapsamlı uygulamalarından biridir. Kağıthane Alibeyköy Çağlayan Seyrantepe Gültepe bölgesindeki her türlü tadilat ve onarım ihtiyaçlarınız için bize başvurabilirsiniz. Bina tadilat ve onarım işlerinde yapılması gereken ilk işlem onarımın yapılacağı alanın incelenmesidir. Sorunun doğru bir şekilde tespit edilmesi müşteriyi ek hizmet almaktan kurtaracaktır. Bu aşamada onarım ve tadilatın sonunda alanın nasıl görüneceği projelendirilir.

Tadilat kapsamında boya, sıva, zemin onarımı gibi iç ve dış cephe uygulamaları, tesisat onarımı ve çatı, teras gibi dış bölge onarımı yapılabilir. Her bir uygulama farklı bir uzmanlık gerektirecektir. Özellikle tesisat onarımları oldukça zorlu süreçler olabilir. Dış cephe onarımlarıyla karşılaştırıldığında tesisat tadilatında binanın içinde kırma, sıva yapma ve yeniden boya yapma işlemleri uygulanmaktadır.

Tadilat ve onarım işleri arasında çatı onarım ve yalıtım işleri de vardır. Binanınız en önemli bölgelerinden biri olan çatının düzgün bir şekilde yenilenmesi gerekmektedir. Çatı, su ve aşınmalara maruz kaldığı için bir süre sonra akıtma gibi problemler çıkarabilir. Bu problemlerin çözümü tadilat ve onarım hizmetleri olacaktır.

İstanbul bölgesi kış aylarında çok fazla yağmura maruz kaldığı için binaların çatısında, terasında, balkonunda ve dış cephesinde neredeyse her yıl problem çıkmaktadır. Özellikle bahçeye sahip evlerde giriş katları da hava koşullarından oldukça etkilenmektedir.  İyi işçilik ve tadilat yapılacak alanda en doğru malzeme seçimiyle siz de tadilat ve onarım hizmetlerimizden memnun kalacaksınız. Evinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve her türlü tadilat ve onarım işleminde gereken tüm özeni gösteriyoruz.

Alçıpan Kartonpiyer vb. dekorasyonlarınızda yerinde çözüm ve hizmet üreterek siz değerli müşterilerimize ev ofis ve benzeri alanlarda kartonpiyer alçıpan uygulamaları yapmaktayız. Ayrıca Gergi tavan sistemleri ve Taşyünü tavan sistem uygulamalarını yapmaktayız.

Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli, eğitimli ustalarımızla işlerinizi, müşteri memnuniyeti hassasiyetinde sizlere sunuyoruz.

Bir telefonla işinizin tüm yükünden kurtulabiliyorsunuz. ev dekorasyonu tadilat ve onarım işleri stresli, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badanası olsun ister anahtar teslimi ev dekorasyonu tadilat işleri olsun hepsini yapıyoruz.

Komple iç tadilat işleri, Mağaza tadilatı, Ev tadilatı, Ofis tadilatı, Anahtar teslimi tadilat işleri, dekorasyon , ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, Mutfak ve Banyo tasarımı, PVC doğrama, Çatı Yalıtımı, Kartonpiyer, Asma Tavan, Bölme duvar, Fayans seramik döşeme işleri, Sıhhi tesisat, Elektrik tesisatı, Doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz.

20 yıllık geçmişin bize verdiği güven ve tecrübeyle her türlü boya badana işlerini uygulama esaslarına uyarak titizlikle yapan bir boyacı ekibine sahibiz. Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyerek, müşterilerimiz için en uygunu ve doğrusunu yapmaya çalışıyoruz. Bu amaçlar geçmiş tecrübelerimize de dayanarak müşterilerimize en uygun malzeme, işçilik ve fiyat teklifinde bulunuyoruz. İyi yapılmış bir boya badana işi ancak kaliteli malzemelerin usta ellerde kullanılmasıyla ortaya çıkar.

Biz de yaptığımız tüm işlerde kaliteli malzeme ve işçilik, olmazsa olmazlarımızdır. Sizde küçük büyük her türlü boya badana işleriniz için bizi arayarak anında bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Boya badana öncesi tüm zemin ve eşyaları örterek olası boya damlaları ve dökülmeler den muhafaza ediyoruz. İş bitiminde tek bir küçük damla bırakmadan evinizi tertemiz olarak teslim ediyoruz.

 

Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bahçeşehir » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece Firmalari » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » İkitelli » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Samandıra » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli  » Tuzla  » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu »

 

Etiketler : istanbul alçıpan ustası fiyatları, istanbul komple tadilat fiyatları, istanbul komple tadilat firmaları, istanbul ev tadilat fiyatları, istanbul ev tadilat firmaları, istanbul ofis tadilat fiyatları, istanbul ofis tadilat firmaları, istanbul büro tadilat fiyatları, istanbul büro tadilat firmaları, istanbul mutfak tadilat fiyatları, istanbul mutfak tadilat firmaları, istanbul banyo tadilat fiyatları, istanbul ev tadilat firmaları, istanbul boyacı, istanbul boyacı fiyatları, istanbul badanacı, istanbul badanacı fiyatları, alçıpan ustası, maltepe alçıpan ustası, pendik alçıpan ustası, kartal alçıpan ustası, altıntepe alçıpan ustası, kurtköy alçıpan ustası, pendik alçıpan ustası, çekmeköy alçıpan ustası, üsküdar alçıpan ustası, alçıpan ustası altıntepe, alçıpan ustası maltepe, alçıpan ustası kartal, alçıpan ustası tuzla, alçıpan ustası pendik, alçıpan ustası ümraniye, alçıpan ustası beykoz, alçıpan ustası küçükyalı, alçıpan ustası ataşehir, alçıpan ustası kadıköy, alçıpan ustası maltepe, alçıpan ustası sancaktepe, alçıpan ustası sultanbeyli, alçıpan ustası samandıra, alçıpan ustası tuzla, alçıpan ustaları, maltepe tadilat
+90 554 110 05 44
×