+90 554 110 05 44

Tadilat ve Onarım

Bina tadilat ve onarımı inşaat sektörünün en kapsamlı uygulamalarından biridir. İstanbul Anadolu Yakasındaki her türlü tadilat ve onarım ihtiyaçlarınız için bize başvurabilirsiniz. Bina tadilat ve onarım işlerinde yapılması gereken ilk işlem onarımın yapılacağı alanın incelenmesidir. Sorunun doğru bir şekilde tespit edilmesi müşteriyi ek hizmet almaktan kurtaracaktır. Bu aşamada onarım ve tadilatın sonunda alanın nasıl görüneceği projelendirilir.

Tadilat kapsamında boya, sıva, zemin onarımı gibi iç ve dış cephe uygulamaları, tesisat onarımı ve çatı, teras gibi dış bölge onarımı yapılabilir. Her bir uygulama farklı bir uzmanlık gerektirecektir. Özellikle tesisat onarımları oldukça zorlu süreçler olabilir. Dış cephe onarımlarıyla karşılaştırıldığında tesisat tadilatında binanın içinde kırma, sıva yapma ve yeniden boya yapma işlemleri uygulanmaktadır.

Tadilat ve onarım işleri arasında çatı onarım ve yalıtım işleri de vardır. Binanınız en önemli bölgelerinden biri olan çatının düzgün bir şekilde yenilenmesi gerekmektedir. Çatı, su ve aşınmalara maruz kaldığı için bir süre sonra akıtma gibi problemler çıkarabilir. Bu problemlerin çözümü tadilat ve onarım hizmetleri olacaktır.

İstanbul bölgesi kış aylarında çok fazla yağmura maruz kaldığı için binaların çatısında, terasında, balkonunda ve dış cephesinde neredeyse her yıl problem çıkmaktadır. Özellikle bahçeye sahip evlerde giriş katları da hava koşullarından oldukça etkilenmektedir.  İyi işçilik ve tadilat yapılacak alanda en doğru malzeme seçimiyle siz de tadilat ve onarım hizmetlerimizden memnun kalacaksınız. Evinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve her türlü tadilat ve onarım işleminde gereken tüm özeni gösteriyoruz.

 

+90 554 110 05 44
×